Avacom adapter 19V 3,42A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm ADAC-AS6-A65W - neoriginalny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
Avacom adaptér 19V 3,42A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm ADAC-AS6-A65W - neoriginálny